E Shtune , 29 Gusht 2015
 • Instagrami

  • Si t lehtsoni dhimbjet menstruale n mnyr natyrale Drenushacom shqip
   by drenushacom Si të lehtësoni dhimbjet menstruale në mënyrë natyrale /Drenusha.com  #shqip 
  • 25 arsye pse Vera sht stina e preferuar e VajzaveDrenushacomhellip
   by drenushacom 25 arsye pse Vera është stina e preferuar e Vajzave./Drenusha.com  #shqip   #drenusha 
  • Voglushja Shqiptare q po mend Instagramin VIDEO Drenushacom
   by drenushacom Vogëlushja Shqiptare që po çmend Instagramin (VIDEO) /Drenusha.com
  • Zgjohuni m e bukur se kur rat t flini mhellip
   by drenushacom Zgjohuni më e bukur se kur ratë të flini (më shumë në Drenusha.com)  #shqip   #drenusha 
  • Ju ndoshta posedoni orape t maceve tuaja dhe ato nukhellip
   by drenushacom Ju ndoshta posedoni çorape të maceve tuaja dhe ato nuk i përdorni më? Nëse po atëherë shfrytëzojini ato në një mënyrë interesante duke ua mveshur këmbëve të karrikeve dhe tavolinave në shtëpi në mënyrë ta mbroni dyshemenë nga gërvishtjet e shpeshta që ndodhin në të./Drenusha.com
  • Femrat i plqejn kto 23 gjra ndrsa meshkujt i urrejnhellip
   by drenushacom Femrat i pëlqejnë këto 23 gjëra, ndërsa meshkujt i urrejnë (më shumë në Drenusha.com)  #shqip   #drenusha 
  • Flokt me ngjyra po bhen gjithnj e m shum njhellip
   by drenushacom Flokët me ngjyra po bëhen gjithnjë e më shumë një trend popullor. Më parë këtë stil të flokëve me plot ngjyra e kanë përdorur artistet e njohura si Nicki Minaj, Christina Aguilera, Katy Perry e shum e shum yje tjerë megjithatë femrat që punojnë në kompani serioze duhet të qëndrojnë në ngjyrën e tyre natyrale të flokëve. /Më shumë modele dhe ngjyra i gjeni në www.Drenusha.com
  • Qime t padshiruara Tani hiqni ato prgjithmon dhe falas mhellip
   by drenushacom Qime të padëshiruara Tani hiqni ato përgjithmonë dhe falas... (më shum në Drenusha.com)  #shqip   #drenusha 
  • 10 Foto t Marilyn Monroe q nuk i keni parhellip
   by drenushacom 10 Foto të Marilyn Monroe që nuk i keni parë kurrë deri tani./Drenusha.com  #shqip   #drenusha 
  • 15 Kshilla si ta bni t dashurin tuaj t lumturhellip
   by drenushacom 15 Këshilla si ta bëni të dashurin tuaj të lumtur. /Drenusha.com /Dashuria /Partner

NA NDIQNI:

333PëlqimePëlqej
18NdjekësitNdjek
1NdjekësitNdjek

Top Video

KUZHINA

Një ëmbëlsirë që përgatitet lehtë. Përgatitja: Tunden të bardhat e vezëve derisa të formohet një shkumë e fortë. Ajkën e ëmbël e vëmë në zjarr të vlojë...

Khinkali është një pjatë me origjinë gjeorgjiane mjaft e shijshme. Janë si tip tortelini gjigant me mbushje brenda. Mund të kenë mbushje të ndryshme...

Përbërësit për 4-5 persona: Zorrë qengji 1 palë Të brendshme 300 gr kripë piper spec i kuq rigon yndyrë 2-3 lugë gjelle. Përgatitja: Zorrët e qengjit pastrohen...

Na ndiqni ne Facebook